Світлодіодні настільні лампи та торшери створені для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. В настільних лампах та торшерах, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Настільні лампи VIDEX відрізняються стильним дизайном і компактністю, крім того можуть працювати в різноманітних режимах освітлення. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут освітлення. Не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням. Висота в робочому положенні 34,3 cм. Для використання лампи у якості нічного світильника треба перемкнути її у режим «тепле світло» та скласти. Адаптер додається до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TF02W |
| Вага | 510г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 16шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 200mA |
| Матеріали | АБС + метал |
| Потужність | 7 W |
| Напруга | AC 100-240 V |
| Пікова сила світла | 95 кд |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 168mm x 120mm x 343mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118295503 |
| Енергоефективність | 42 Lm/W |
- Ціна: 992 ₴






