HAVIT прекрасно розуміє, що слухати музику і інші джерела звуків потрібно і хочеться не тільки дорослим і серйозним людям, а й дітям. Тому були представлені навушники для дітей HAVIT HV-H210d.
Навушники HV-H210d гарантують якісне звучання, яке заряджає енергією на весь день. Вони обладнані динаміками діаметром 30мм. Легкі та зручні, завдяки м'яким подушечкам та головній стяжці. Гучність навушників не перевищує 95дБ, щоб захистити слух дитини. Це універсальне рішення, яке дає змогу насолоджуватися музикою впродовж усього дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-H210d |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр динаміка | 30 мм |
| Диапазон частот | 20Hz-20kHz |
| Довжина кабелю | 1.2м |
| Інтерфейс | AUX (3.5 мм) |
| Кількість у коробі | 60 шт. |
| Опір | 32 Ом |
| Чутливість | 95dB |
| Штрих-код | 6939119057800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 236 ₴




