Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRF003-B |
| Вага | 1.4кг |
| Кількість у коробі | 15шт |
| Кількість в пакованні | 1шт |
| Максимальна сила струму | 16A |
| Матеріали | кабель: мідь, основа: алюміній |
| Розміри | 3000mm x 34mm x 20mm |
| Тип | 1 фаза |
| Штрих-код | 4820118299471 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 809 ₴
