LED-торшер білий VIDEX TF0702W 8 W 3000-5500 K призначений для забезпечення комфортних і сприятливих умов у вашому приміщенні. Встановлюється в вітальнях, спальнях і кухнях, з його допомогою легко зробити акцент на певну освітлювану зону. Завдяки унікальній здатності настроювати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для Вас.
За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла в цього торшера становить 120°. Гарнтований рівномірний розподіл світлового потоку 600 Лм за максимальної потужності. Ефективний і надійний світлодіодний торшер слугуватиме довго, що підтверджується 2-річною гарантією.
Торшер складається з 3 збірних механізмів: верхньої частини (сам світильник), середньої (металева вкручувана ніжка), нижньої (кругла стійка підставка, яка забезпечує його стійке положення на підлозі). Розбірна конструкція торшера дає змогу використовувати його як настільну лампу (окремо можна придбати струбцину для кріплення).
Зручний таймер автоматичного вимкнення на 60 хв. Вимикач у формі сенсорного диммера дає змогу вимикати прилад від електромережі, не виймаючи вилку з розетки, а також настроювати 3 типи яскравості, три різновиди температури.
Колірна температура:
-тепла — 3000К
-нейтральна — 4100К
-холодна — 5500К
Висота в робочому положенні 150 см.
Адаптер додається в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TF0702W |
| Вага | 2,5кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 4 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 60mA |
| Матеріали | АБС-алюміній-силікон |
| Потужність | 8 W |
| Напруга | AC 100-240 V |
| Пікова сила світла | 191 кд |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 200mm x 200mm x 1700mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Ресурс роботи | 40000ч |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 3000/4100/5500К |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820118297705 |
| Енергоефективність | 75 Lm/W |
- Ціна: 2 340 ₴

