Автомобільний зарядний пристрій Borofone BZ14A PD20W+QC3.0 3A - це надійний аксесуар для заряджання телефонів і планшетів. Модель здатна гарантувати повну безпеку всім заряджуваним нею гаджетам, завдяки якісним електронним компонентам та вбудованому захисту від перегріву, короткого замикання та стрибків напруги. Адаптер має компактні розміри, реалізований у досить простому, але стильному дизайні. Його вогнетривкий корпус виготовлений із міцної комбінації.ABS пластику та полікарбонату, підсвічується оригінально виконаним підсвічуванням, яке не тільки надає йому привабливого зовнішнього вигляду, але й значно спростить його експлуатацію в умовах недостатнього освітлення. Модель оснащена одним роз'ємом USB, потужність на виході якого може досягати 18Вт, та роз'ємом Type-C з максимальною потужністю на виході 20Вт. Максимальна сила струму на виході обох роз'ємів становить 3А. Адаптер підтримує швидку зарядку гаджетів за протоколами PD20W, QC, FCP, AFC та деякими іншими. Впровадьте продукцію Borofone у свій бізнес
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF08R-W |
| Вага | 78г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр врізного отвору | 75mm |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Матеріали | Алюміній-кераміка |
| Потужність | 30W Max |
| Розміри | 92mm х 25mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246482950 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴




