Розетка TITANUM STANDARD - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TF-ST-SK1-W |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Заземлення | - |
| Кількість у коробі | 160 шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Полікарбонат, поліамід, сталь, залізо, латунь |
| Модифікація | Одинарна |
| Напруга | 250 V |
| Розміри | 86 х 86 х 44mm |
| Серія | STANDARD |
| Сила тока | 16А |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Товщина кабелю | 0.2-2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 87 ₴




