Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип монтажу | Накладної |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-CLD-992-BSL |
| Вага | 2,5кг |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість у коробі | 3 шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна сила струму | 330mA |
| Матеріали | Залізо + акрил |
| Потужність | 52 W |
| Напруга | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Розміри | 530mm x 530mm x 95mm |
| Ресурс роботи | 35000ч |
| Світловий потік | 3120 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Частота | 50/60 Гц |
| Штрих-код | 4820246486323 |
| Енергоефективність | 60 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 742 ₴


