Лужні елементи живлення, в порівнянні з сольовими, довше зберігають робочі властивості, володіють великою ємністю, терміном зберігання і робочим діапазоном температур. За рахунок кращих розрядних характеристик використовуються там, де потрібно постійне навантаження - бездротові пристрої, радіоприймачі, фотоапарати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Типорозмір | AAA |
| Тип | Батарейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарейки, мА-год | 1200 |
| Артикул | LR03/20B/AAA/1.5V |
| Вага | 10,8г |
| Час розряджання, хвилин | 130 |
| Кількість у коробі | 800 шт. |
| Кількість в пакованні | 20 шт. |
| Кількість у внутрішньому коробі | 80шт |
| Мoдель | LR03 |
| Напруга | 1.5 V |
| Розміри | D10,5mm-H44,5mm |
| Штрих-код | 4820246486194 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15,45 ₴
