Розміри: L660xH80xW50 мм
Додаткові характеристики: зручна ручка, 2 отвори для кріплення на стіну у вертикальному та горизонтальному положенні, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар, зарядка 220V
Живлення: акумулятор 4800mAh
Матеріал
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 120
Додаткові характеристики: зручна ручка, 2 отвори для кріплення на стіну у вертикальному та горизонтальному положенні, індикатор зарядки
Комплектація: ліхтар, зарядка 220V
Живлення: акумулятор 4800mAh
Матеріал
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: Світлодіодна панель
Кількість діодів: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3668 |
| Додаткові характеристики | зручна ручка, 2 отвори для кріплення на стіну у вертикальному та горизонтальному положенні, індикатор заряджання |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість діодів | 120 |
| Кількість режимів роботи | 2 (100%, 50% яскравості) |
| Комплектація | ліхтар, заряджання 220V |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | акумулятор 4800mAh |
| Розміри | L660xH80xW50 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Світлодіодна панель |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,15 ₴
