Розміри: L42xH54xW80 мм
Додаткові характеристики: Регульований кут нахилу голови ліхтаря до 60 градусів. Індикатор зарядки від мережі 220В
Комплектація: ліхтар, ремінь на голову, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 1200mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 12
Додаткові характеристики: Регульований кут нахилу голови ліхтаря до 60 градусів. Індикатор зарядки від мережі 220В
Комплектація: ліхтар, ремінь на голову, шнур для зарядки від мережі 220V
Живлення: вбудований акумулятор 1200mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода (100%, 50% яскравості)
Тип пристрою: налобний
Кількість діодів: 12
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3665 |
| Додаткові характеристики | Регульований кут нахилу голови ліхтаря до 60 градусів. Індикатор заряджання від мережі 220 В |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 60 |
| Кількість діодів | 12 |
| Кількість режимів роботи | 2 (100%, 50% яскравості) |
| Комплектація | ліхтар, ремінь на голову, шнур для заряджання від мережі 220V |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор 1200mAh |
| Розміри | L42xH54xW80 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Налобний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119,83 ₴

