Розміри: 314х45х36 мм
Додаткові характеристики: висувна вилка для зарядки, індикатор зарядки, відкидна петля
Комплектація: ліхтар
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип роботи: акумуляторний
Бренд: Lux 5SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 5SMD
Додаткові характеристики: висувна вилка для зарядки, індикатор зарядки, відкидна петля
Комплектація: ліхтар
Живлення: вбудований акумулятор 450mAh
Матеріал: Пластик
Тип роботи: акумуляторний
Бренд: Lux 5SMD)
Тип діода: 1W
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів: 1W + 5SMD
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4919 |
| Додаткові характеристики | висувна вилка для заряджання, індикатор заряджання, відкидна петля |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 70 |
| Кількість діодів | 1W + 5SMD |
| Кількість режимів роботи | 2(1W + 5SMD) |
| Комплектація | ліхтар |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор 450mAh |
| Розміри | 314х45х36мм |
| Тип діода | 1W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73,85 ₴




