Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: 220V/12V
Матеріал: Метал
Тип діода: T6
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Оптичний зум: є
Живлення: 1*акумулятор 18650
Розміри: L136, голова діаметр 35, корпус діаметр 25 мм
Комплектація: ліхтар, акумулятор 18650, З / У 220V, З / У 12V, подарункова коробка
Додаткові характеристики: Пилевлагостойкій, протиударний корпус з анодованого алюмінію. Металева кліпса.
Зарядний пристрій: 220V/12V
Матеріал: Метал
Тип діода: T6
Кількість діодів: 1
Кількість режимів роботи: 5 (100%, 75%, 50%, стробоскоп, SOS)
Оптичний зум: є
Живлення: 1*акумулятор 18650
Розміри: L136, голова діаметр 35, корпус діаметр 25 мм
Комплектація: ліхтар, акумулятор 18650, З / У 220V, З / У 12V, подарункова коробка
Додаткові характеристики: Пилевлагостойкій, протиударний корпус з анодованого алюмінію. Металева кліпса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Police |
| Тип діода | T6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5357 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | Пиловологостійкий, протиударний корпус з анодованого алюмінію. Металевий кліпс. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V/12V |
| Кількість у запайці (шт.) | 50 |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість режимів роботи | 5( 100%, 75%,50%, стробоскоп, SOS) |
| Комплектація | ліхтар, акумулятор 18650, З/К 220V, З/У 12V, подарункова коробка |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Да |
| Живлення | 1*акк 18650 |
| Розміри | L136, голO35, корпO25 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 216,67 ₴

