Розміри: Ø53, L170ØH48ØW35 мм
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V. Корпус пластик.
Комплектація: ліхтарик
Живлення: акумулятор 600mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 50% яскравості)
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів : 1
Час роботи
до 6 годин
Додаткові характеристики: Заряджається від мережі 220V. Корпус пластик.
Комплектація: ліхтарик
Живлення: акумулятор 600mAh
Матеріал: Пластик
Тип живлення: акумуляторний
Бренд: Luxury
Тип діода: LED
Кількість режимів роботи: 2 (100% яскравості, 50% яскравості)
Тип пристрою: Ручний
Кількість діодів : 1
Час роботи
до 6 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXURY |
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3380 |
| Час роботи | до 6 годин |
| Додаткові характеристики | Заряджається від мережі 220V. Корпус пластик. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість у запайці (шт.) | 60 |
| Кількість діодів | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 (100% яскравості, 50% яскравості) |
| Комплектація | ліхтарик |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | акумулятор 600mAh |
| Розміри | ?53, L170?H48?W35 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,94 ₴


