Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: 5W
Матеріал: Пластик
Кількість діодів: 2 (5W+COB)
Кількість режимів роботи: 4 (5W - 100%, 5W - 50%, 5W - стробоскоп , COB - 100%)
Живлення: вбудований акумулятор
Комплектація: ліхтар, кабель USB - Type-C
Розміри: 100 x 198 x 60 мм
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: 5W
Матеріал: Пластик
Кількість діодів: 2 (5W+COB)
Кількість режимів роботи: 4 (5W - 100%, 5W - 50%, 5W - стробоскоп , COB - 100%)
Живлення: вбудований акумулятор
Комплектація: ліхтар, кабель USB - Type-C
Розміри: 100 x 198 x 60 мм
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 9170 |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | USB |
| Кількість у запайці (шт.) | 25 |
| Кількість діодів | 2 (5W+COB) |
| Кількість режимів роботи | 4 (5W - 100%, 5W - 50%, 5W - стробоскоп, COB - 100%) |
| Комплектація | ліхтар, кабель USB — Type-C |
| Матеріал | Пластик |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | вбудований акумулятор |
| Розміри | 100 x 198 x 60 мм |
| Тип діода | 5W |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Туристичний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,47 ₴






