Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: LED
Матеріал: Метал
Кількість діодів: 3LED
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50%, стробоскоп)
Живлення: 1х16340A акум.
Комплектація: ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C
Розміри: 76x29 mm
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: LED
Матеріал: Метал
Кількість діодів: 3LED
Кількість режимів роботи: 3 (100%, 50%, стробоскоп)
Живлення: 1х16340A акум.
Комплектація: ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C
Розміри: 76x29 mm
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип діода | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10195 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | пило- та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря |
| Зарядний устрво | USB |
| Кількість у запайці (шт.) | 60 |
| Кількість діодів | 3LED |
| Кількість режимів роботи | 3 (100%, 50%, стробоскоп) |
| Комплектація | ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | 1х16340A акум. |
| Розміри | 76x29 mm |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,47 ₴









