Тип живлення: акумуляторний
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: XPG
Матеріал: Метал
Кількість діодів: 4XPG
Кількість режимів роботи: 6 (100% white double click, 75% white, 50% white, 25% white,стробоскоп на утримання, SOS red)
Живлення: 1х16340A акум.
Комплектація: ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C, чохол
Розміри: 69x24 mm
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря, індикація заряду
Зарядний пристрій: USB
Тип діода: XPG
Матеріал: Метал
Кількість діодів: 4XPG
Кількість режимів роботи: 6 (100% white double click, 75% white, 50% white, 25% white,стробоскоп на утримання, SOS red)
Живлення: 1х16340A акум.
Комплектація: ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C, чохол
Розміри: 69x24 mm
Додаткові характеристики: пилу та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря, індикація заряду
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип діода | XPG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10152 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | пило- та вологозахищений корпус, магніт у підошві ліхтаря, індикація заряду |
| Зарядний устрво | USB |
| Кількість у запайці (шт.) | 40 |
| Кількість діодів | 4XPG |
| Кількість режимів роботи | 6 (100% white double click, 75% white, 50% white, 25% white, стробоскоп на удержание, SOS red) |
| Комплектація | ліхтар, 1х16340A акумулятор, кабель USB-Type-C, чохол |
| Матеріал | Метал |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | 1х16340A акум. |
| Розміри | 69x24 mm |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Ручний |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358,61 ₴








