Щупи в комплекті
Базовий функціонал: надійно вимірює постійну/змінну напругу (DCV/ACV), постійний струм (DCA), опір (Ω), а також має тест діодів та продзвону.
Має можливість вимірювання температури.
У комплект входить термопара
DCV: 200mV-600V ±(0.5% + 2)
ACV: 200V-600V ±(1.2% + 10)
OHM: 200Ω-2MΩ ±(0.8% + 2)
TEMP: -20℃-1000℃ ±(0.8 + 2)
Тестування транзисторів: є<0 є
Функцією утримання даних (HOLD): є
Функція перевірки безперервності (зумер): є
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір: 69*138*31
Базовий функціонал: надійно вимірює постійну/змінну напругу (DCV/ACV), постійний струм (DCA), опір (Ω), а також має тест діодів та продзвону.
Має можливість вимірювання температури.
У комплект входить термопара
DCV: 200mV-600V ±(0.5% + 2)
ACV: 200V-600V ±(1.2% + 10)
OHM: 200Ω-2MΩ ±(0.8% + 2)
TEMP: -20℃-1000℃ ±(0.8 + 2)
Тестування транзисторів: є<0 є
Функцією утримання даних (HOLD): є
Функція перевірки безперервності (зумер): є
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір: 69*138*31
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAOYUE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10963 |
| Додаткові характеристики | тестування діодів/ тестування транзисторів/ функція запам'ятовування даних (HOLD)/зумер |
| Місткість, Ф | Немає |
| Кількість гнізд | 3+8 |
| Комплектація | мультиметр/щуп/ термопара/батарейка |
| Змінна напруга (AC), В | 200V-600V ±(1.2% + 10) |
| Змінний струм (AC), А | Немає |
| Живлення | 9V 6F22 |
| Постійна напруга (DC), В | 200mV-600V ±(0.5% + 2) |
| Постійний струм (DC), А | 2mA-10A ±(1% + 2) |
| Розміри | 69*138*31mm |
| Опір, Ом | 200?-2M? ±(0.8% + 2) |
| Температура, °C | -20?-1000? ±(0.8 + 2) |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,82 ₴

