Термопара в комплекті
DCV: 200mV-1000V±(0.5% + 1)
ACV: 2V-750V ±(1.2% + 3)
DCA: 20μA-20A ±(0.8% + 3)
ACA: 200mA-20A ±(1.8% + 3)
OHM: 200Ω-200MΩ ±(1.2% + 3)
CAP: 2nF-20μF ±(2.5% + 3)
TEMP: -40℃-1000℃ ±(0.75% +1)
FREQ: 2KHz-20KHz (1.5% + 5)
Тестування транзисторів: є
Утримання даних: є
Тестування діодів: є
Logic Test: є
Функція перевірки безперервності (зумер): є
LCD екран: є
Живлення: 9V 6F22
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір екрану: 27 * 60mm
Вага: 310g
Розмір: 191*89*35mm
DCV: 200mV-1000V±(0.5% + 1)
ACV: 2V-750V ±(1.2% + 3)
DCA: 20μA-20A ±(0.8% + 3)
ACA: 200mA-20A ±(1.8% + 3)
OHM: 200Ω-200MΩ ±(1.2% + 3)
CAP: 2nF-20μF ±(2.5% + 3)
TEMP: -40℃-1000℃ ±(0.75% +1)
FREQ: 2KHz-20KHz (1.5% + 5)
Тестування транзисторів: є
Утримання даних: є
Тестування діодів: є
Logic Test: є
Функція перевірки безперервності (зумер): є
LCD екран: є
Живлення: 9V 6F22
Максимальне відображення на екрані: 1999
Розмір екрану: 27 * 60mm
Вага: 310g
Розмір: 191*89*35mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAOYUE |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10961 |
| Додаткові характеристики | тестування діодів/ тестування транзисторів/ функція запам'ятовування даних (HOLD)/зумер/ перевірка логістичного рівня сигналів |
| Місткість, Ф | 2nF-20?F ±(2.5% + 3) |
| Кількість гнізд | 4+2 |
| Комплектація | мультиметр/щуп/ термопара/батарейки |
| Змінна напруга (AC), В | 2V-750V ±(1.2% + 3) |
| Змінний струм (AC), А | 200mA-20A ±(1.8% + 3) |
| Живлення | 9V 6F22 |
| Постійна напруга (DC), В | 200mV-1000V±(0.5% + 1) |
| Постійний струм (DC), А | 20?A-20A ±(0.8% + 3) |
| Розміри | 191*89*35mm |
| Опір, Ом | 200?-200M? ±(1.2% + 3) |
| Температура, °C | -40?-1000? ±(0.75% +1) |
| Тип екрана | ЖК 27 * 60mm |
| Частота, Гц | 2KHz-20KHz (1.5% + 5) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 381,16 ₴

