Тип живлення: на батарейках
Матеріал: пластик
Живлення: 1*CR2032 і 1*23A батарейки
Розміри: 45х45х18 мм
Комплектация: велокомпьютер, крепление, датчик, магнит на спицы, 1*CR2032 и 1*23A батарейки, 4 стяжки, инструкция на английском языке
Додаткові характеристики: Бездротовий, вологостійкий велокомпьютер. 14 функцій: швидкість, середня швидкість, максимальна швидкість, час у дорозі, відстань, одометр, настройка довжини коліс, автостарт / стоп, управління стартом / стопом, перемикання км / милі, очистка екрану, перемикання формату часу, SCAN.
Матеріал: пластик
Живлення: 1*CR2032 і 1*23A батарейки
Розміри: 45х45х18 мм
Комплектация: велокомпьютер, крепление, датчик, магнит на спицы, 1*CR2032 и 1*23A батарейки, 4 стяжки, инструкция на английском языке
Додаткові характеристики: Бездротовий, вологостійкий велокомпьютер. 14 функцій: швидкість, середня швидкість, максимальна швидкість, час у дорозі, відстань, одометр, настройка довжини коліс, автостарт / стоп, управління стартом / стопом, перемикання км / милі, очистка екрану, перемикання формату часу, SCAN.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 5058 |
| Кількість у запайці (шт.) | 50 |
| Комплектація | велокомп'ютер, кріплення, датчик, магніт на спиці, 1*CR2032 і 1*23A батарейки, 4 стяжки, інструкція англійською мовою |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | 1*CR2032 і 1*23A батарейки |
| Розмір екрана | 27х22 мм |
| Розміри | 45х45х18 мм |
| Тип живлення | на батарейках |
| Тип пристрою | Велокомп'ютер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284,77 ₴


