УВАГА!
Перед першим використанням картки SD на цьому пристрої необхідно її відформатувати.
Для цього виконайте такі кроки:
1. Встановіть мову інтерфейсу агнлійську за допомогою меню.
2. Вставте картку SD у пристрій.
3. Відформатуйте карту за допомогою меню.
4. За потреби змініть мову інтерфейсу назад на російську.
Перед першим використанням картки SD на цьому пристрої необхідно її відформатувати.
Для цього виконайте такі кроки:
1. Встановіть мову інтерфейсу агнлійську за допомогою меню.
2. Вставте картку SD у пристрій.
3. Відформатуйте карту за допомогою меню.
4. За потреби змініть мову інтерфейсу назад на російську.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DVR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5926 |
| Відеокодек | MOV |
| Відеореєстратор-дзеркало | Немає |
| Додаткові характеристики | Циклічний запис. Запис за рухом. G-sensor, аварійний запис. Вбудований мікрофон. |
| Задня камера | 640x480 |
| Зарядний устрво | 220V/12V |
| Інтерфейси | miniUSB, роз'єм для камери |
| Комплектація | реєстратор, задня камера, блок живлення від прикурювача автомобіля, кронштейн. |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Передня камера | 1920х1080 |
| Живлення | від мережі автомобіля |
| Підтримка карт пам'яті | TF до 32 GB |
| Розмір екрана | 3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 |
| Кут огляду | 170° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 398,41 ₴
