Кабель HOCO X30 Star Charging Data Cable for Micro Black — це універсальний кабель, який використовується для швидкої передачі даних між пристроями, а також для заряджання гаджетів.За допомогою такого кабелю можна заряджати смартфон, планшет у будь-якому місці, де виникла потреба — ви завжди залишитеся на зв'язку.Дана модель кабелю отримала оплетення з високоякісного та зносостійкого матеріалу, завдяки чому довговічність використання пристрою гарантована.Кабель надійно захищений від зламів та перекручування, сплутування, намокання та інших зовнішніх пошкоджень, а також матеріал не загрубує на морозі, тому його можна використовувати на вулиці навіть узимку.Переваги:
− стійка та вологонепроникна ізоляція кабелю та високоякісний пластик на конекторах;
− зручна метрова довжина, що дозволяє використовувати кабель у будь-якому необхідному місці;
− синхронізація цифрових гаджетів та високошвидкісна передача даних;
− вбудований світловий індикатор світиться під час підключення до джерела живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 350*125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 12 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність, Вт | 36 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 370*145*73 мм |
| Світловий потік, лм | 2700 |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72,96 ₴


