Електричний насос для автомобіля HOCO Breeze portable smart air pump S53 є простим та функціональним пристроєм, який необхідно мати кожному автомобілісту у багажнику.За допомогою компресора Hoco можна не тільки швидко накачати колесо легкового автомобіля або позашляховика, а й швидко відремонтувати проколоту шину. Його також можна використовувати вночі, тому що є ліхтарик який чудово висвітлює робочу зону.Ціліснометалевий корпус такого ж розміру, як мобільний телефон, і розміщується в автомобілі, не займаючи багато місця.На корпусі компресора знаходиться дисплей та кнопки управління, які контролюють процес підкачування колеса. На дисплеї відображається точне тиску в шинах, а за допомогою кнопок можна додати тиску або зменшити. У комплекті йдуть насадки для підкачування м'яча, велосипеда та мотоцикла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість під'єднання в лінію | Да |
| Гарантія | 0,5 місяця |
| Довжина: | 25м |
| Кількість патронів | 50хЕ27 |
| Макс. потужність під'єднання | 1600W |
| Потужність лампи на один патрон | 16W |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Переріз проводу | 2х1.5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴

