Кабель USB Hoco X97 Crystal Color USB — Micro — це високотехнологічний аксесуар, який підтримує передачу даних і швидку зарядку з підвищеною потужністю, може використовуватися навіть для заряджання деяких сучасних ноутбуків.ВИТРИВАЛІСТЬМодель виділяється тривалим терміном служби та винятковою надійністю, здатна гарантувати абсолютно безпечний процес зарядки зі стабільною напругою та силою струму на виході. Роз'єми аксесуара виготовлені з корозійностійкого металу та мають зносостійкі контакти. Їхні корпуси виконані в практичній, оригінальній формі методом лиття під тиском із міцного пластику.ЗАХИСНІ ВЛАСТИВОСТІЗовнішнє обплетення кабелю виготовлено з екологічно чистого силікону, який не розтягується і не рветься, зберігає свою еластичність при дії відкритого вогню та екстремально низьких температур, відрізняється абсолютною безпекою для людини. Місця з'єднання кабелю з роз'ємами доповнені посиленим захистом від зламів. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через USB – Micro. Довжина кабелю складає 1м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 36*135 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, Вт | 24 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 170*20 мм |
| Світловий потік, лм | 2400 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴
