
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA72A Spring single port QC3.0 charger set(Type-C) 18W Black
133,54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 140 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 388-52-38
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA72A Spring single port QC3.0 charger set(Type-C) Black гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці одразу кількох протоколів швидкої зарядки, таких як: QC3.0/QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFC та інших. Максимальна потужність зарядки становить 18 W.Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщений один USB-роз'єм. Модель комплектується відповідним кабелем з роз'ємом Type-C та довжиною 1 м.Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA72A Spring:− підтримка протоколів швидкого заряджання для пристроїв Huawei, Samsung, Xiaomi, Apple;
− USB-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230V 50/60Hz |
| Гарантія | 6 місяців |
| Вихідна напруга | 11.6V 20.8A max |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал | Пластик |
| Навантаження | 250W |
| Розмір | 115х38х66 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133,54 ₴


