Бездротові навушники BOROFONE BW79 подарують вам незабутній досвід прослуховування музики та спілкування. Ці стильні навушники чудово доповнять ваш образ і стануть відмінним аксесуаром для повсякденного використання, надаючи незрівнянну якість звуку та гарантуючи свободу руху без проводів. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку: навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Обираючи BOROFONE BW79, ви отримуєте не лише якісний звук, а й сучасний аксесуар, який підкреслить ваш стиль. Ці навушники створені для людей, які цінують комфорт та високу якість.ОСОБЛИВОСТІ БЕЗДРОТОВИХ НАВУШНИКІВ BOROFONE BW79:• Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.4 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів.
• Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час дзвінків у режимі hands-free, що робить ці навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, викликати голосового помічника, приймати виклики, підтримує технологію перемикання «лідер-послідовник».
• Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 350 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
• Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.*Функція скидання Reset при натисканні та утриманні кнопки не підтримується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Потужність, Вт | 18 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 160*65 мм |
| Світловий потік, лм | 1530 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315,28 ₴









