Флешка Wibrand Lynx (рись) — швидка, як дика кішка! Модель обов’язково припаде до душі цінителям швидкодії та стильних мінімалістичних рішень: розмір накопичувача компактний і продуманий, колір — приємний, корпус — металевий.
Флешку Wibrand lynx зручно вкласти в гаманець, кишеню, підвисити до брелка, ключів, — вона займає мінімум місця, надійно зберігаючи дані всередині. Попри невеликий розмір Wibrand lynx захищена від вологи, ударів та пилу.
Ця модель USB-накопичувача має інтерфейс USB 2.0 і обсяг пам'яті 32 ГБ. Ці характеристики у поєднанні з компактним розміром і дизайном роблять Wibrand lynx незамінним компаньйоном у повсякденних справах. Купити флешку можна на нашому сайті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Кількість в пакованні | 20 |
| Комплектація | підвіс 1м |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Потужність, Вт | 45 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 100*35*1200 мм |
| Світловий потік, лм | 3600 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,29 ₴


