Кріплення на голову Ulanzi CM027 Go-Quick II дозволяє знімати захоплюючі кадри на GoPro або смартфон без допомоги рук. Цей зручний та регульований ремінець на голову оснащений надійним затискачем для телефону (підходить для телефонів шириною 57–90 мм), що дозволяє легко перемикатися між портретним та альбомним режимами. Завдяки отвору для гвинта 1/4" та кріпленню «холодний черевик» ви навіть можете прикріпити додаткові аксесуари, такі як освітлення або мікрофони. Регульована конструкція для зручної посадки на голову (діапазон регулювання — від 50 до 70 см). Цей ремінець на голову, який належить до серії Go-Quick Ecological, також сумісний з іншими продуктами Go-Quick для спрощення робочого процесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 109 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Комплект постачання | Кріплення на голову; гвинт; затискач для смартфона |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC + нейлон |
| Мoдель | CM027 |
| Особливості | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 223 × 190 × 65 мм |
| Сумісність | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426,71 ₴








