LED лампа VIDEX G9S 4W G9 4100K Cилікон призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A++).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (100Лм/Вт). Світловий потік - 400Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (Ra>80) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 300°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 250 V |
| Вихідний роз'єм | EU; Type-C; 2 × USB-A |
| Вихідний струм | 10 А |
| Довжина кабелю | 1.5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Матеріал | PC |
| Мoдель | AC9A |
| Особливості | Функція швидкої зарядки |
| Розміри | 117 × 43 × 39 мм |
| Тип | Мережевий |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 581,47 ₴




