Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 405 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ55A Graceful |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 139×68×28 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Стандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546,10 ₴




