Кабель живлення та синхронізації BOROFONE BX19 має USB Type-C роз'єм для зарядки смартфонів, планшетів та інших ґаджетів з відповідним входом. Кабель має еластичне силіконове покриття та мідний дріт в основі, що надає високу гнучкість та забезпечить тривалішу експлуатацію. Простота та практичність в сумі з низькою вартістю роблять його хорошим вибором для повсякденного використання на роботі чи вдома.1. Довжина: 1м, вага: 17г.
2. Матеріал: силіконове покриття (PVC) та чотирижильний мідний дріт в основі.
3. Зарядка та передача даних відбувається за сили струму 1,3 А.
4. Захист від перегріву та коливань напруги.
5. Виходи кабелю: USB-A + Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 136 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Потужність, Вт | 15 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 175*28 мм |
| Світловий потік, лм | 1200 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Термін експлуатації | 30000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Функція димування | Немає |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


