Розміри: 125х70х25
Додаткові характеристики: тестування діодів / транзисторів / продзвонювання ланцюга
Комплектація: щуп / мультиметр
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 60х30 мм
Постійна напруга (DC), В: 200m/0 1000
Постійний струм (DC), А: 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10
Частота, Гц: Ні
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200/ 750
Кількість гнізд: 3/8
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200
Ємність, Ф: Ні
Додаткові характеристики: тестування діодів / транзисторів / продзвонювання ланцюга
Комплектація: щуп / мультиметр
Живлення: 9А22 батарейка 9V
Тип екрану: ЖК 60х30 мм
Постійна напруга (DC), В: 200m/0 1000
Постійний струм (DC), А: 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10
Частота, Гц: Ні
Температура, °C: Ні
Змінна напруга (AC), В: 200/ 750
Кількість гнізд: 3/8
Змінний струм (AC), А: Ні
Опір, Ом: 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200
Ємність, Ф: Ні
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 125 |
| Додаткові характеристики | тестування діодів/ транзисторів/дзвінка ланцюга |
| Місткість, Ф | Немає |
| Кількість гнізд | 3/8 |
| Комплектація | щуп/ мультиметр |
| Змінна напруга (AC), В | 200/ 750 |
| Змінний струм (AC), А | Немає |
| Живлення | 9А22 батарейка 9V |
| Постійна напруга (DC), В | 200m/ 2000m/ 20/ 200/ 1000 |
| Постійний струм (DC), А | 200?/ 2000?/ 20m/ 200m/ 10 |
| Розміри | 125х70х25 |
| Опір, Ом | 2000K/ 200K/ 20K/ 2000/ 200 |
| Температура, °C | Немає |
| Тип екрана | ЖК 60х30 мм |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142,38 ₴

