Тип екрану: ЖК 60х30 мм
Живлення: 6F22 батарейка 9V
Комплектація: щуп/ мультиметр
Постійна напруга (DC), В: 200m/2/20/200/1000
Змінна напруга (АC), В: 200m/2/ / 200/ 750
Постійний струм (DC), А: 2m / 20m / 200m/ 10
Змінний струм (AC), А: 20m / 200m/ 10
Опір, Ом: 200 / 2k / 20k / 200k / 2M / 2000M
Частота, Гц: немає
Ємність, Ф: 20n / 200n / 2? / 20? / 200?
Температура, ° C: ні
Кількість гнізд: 4 +8
Розміри: 185х88х50 мм
Додаткові характеристики: підставка / тестування діодів / світловий і звуковий зумер
Живлення: 6F22 батарейка 9V
Комплектація: щуп/ мультиметр
Постійна напруга (DC), В: 200m/2/20/200/1000
Змінна напруга (АC), В: 200m/2/ / 200/ 750
Постійний струм (DC), А: 2m / 20m / 200m/ 10
Змінний струм (AC), А: 20m / 200m/ 10
Опір, Ом: 200 / 2k / 20k / 200k / 2M / 2000M
Частота, Гц: немає
Ємність, Ф: 20n / 200n / 2? / 20? / 200?
Температура, ° C: ні
Кількість гнізд: 4 +8
Розміри: 185х88х50 мм
Додаткові характеристики: підставка / тестування діодів / світловий і звуковий зумер
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 4826 |
| Додаткові характеристики | підставка/ тестування діодів/світовий і звуковий зумер |
| Місткість, Ф | 20n/ 200n/ 2?/ 20?/ 200? |
| Кількість гнізд | 4 |
| Комплектація | щуп/ мультиметр |
| Змінна напруга (AC), В | 200m/ 2/ 20/ 200/ 750 |
| Змінний струм (AC), А | 20m/ 200m/ 10 |
| Живлення | 6F22 батарейка 9V |
| Постійна напруга (DC), В | 200m/ 2/ 20/ 200/ 1000 |
| Постійний струм (DC), А | 2m/ 20m/ 200m/ 10 |
| Розміри | 185х88х50мм |
| Опір, Ом | 200/ 2k/ 20k/ 200k/ 2M/ 20M/ 2000M |
| Температура, °C | Немає |
| Тип екрана | ЖК 60х30 мм |
| Частота, Гц | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 244,53 ₴


