Світлодіодний світильник — високотехнологічне джерело спрямованого світла. Завдяки йому можна вигідно акцентувати цікавий предмет інтер'єру або певну його зону або забезпечити комфортні умови в невеликій робочій зоні на кухні, у вітальні або кабінеті, гаражі тощо. Після монтажу не потребує обслуговування впродовж усього періоду експлуатації. Корпус виготовлений з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із металевим корпусом, не схильний до корозії.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Довговічна, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високий захист від ударів IK07 і ступенем захисту IP54 — не допускає потрапляння частинок бруду та крапель води усередину світильника.
Слугуватиме довго, що підтверджується гарантією — 2 роки. Під час виготовлення використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 54 |
| Артикул | VL-SPF10R-W |
| Вага | 160г |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Діаметр врізного отвору | 70 mm |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Матеріали | Алюміній-кераміка |
| Потужність | 30W Max |
| Розміри | 85mm х 50mm |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246482851 |
- Ціна: 244 ₴



