Бездротові навушники HOCO W35 Max забезпечують незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для подорожей і повсякденного використання. Навушники компактні та легкі, що робить їх ідеальними для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає сповзанню навушників.Особливості бездротових навушників HOCO W35 Max:1. Завдяки підтримці Bluetooth 5.3 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентну якість зв'язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси та кришталево чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники мають зручну посадку, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Працюють до 90 годин у режимі прослуховування або спілкування. Час роботи в режимі очікування становить 200 годин.
5. Ємність акумулятора: 800 mAh.
6. Легкі та м'які амбушури зі зручним регулюванням.
7. Підтримка перемикання пісень, відтворення/пауза пісень, регулювання гучності та вживання дзвінків.
8. Підтримка BT, TF-карти до 32 GB, AUX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800 mAh |
| Вага | 262 г |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кабель Type-C; кабель AUX |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | W35 Max |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Підтримка голосових команд англійською та китайською мовами |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 204 × 174 × 82 мм |
| Тип роз'єму | Bluetooth V5.3; 3.5 мм (mini-jack) |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 90 року |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554,06 ₴



