Найчастіше в комплекті з планшетом або іншим девайсом, який відновлює заряд за допомогою особливого ЗП, постачається мережевий адаптер. Але, як і будь-який інший девайс, зарядний блок може загубитися і вам буде потрібно нове "заряджання". ЗП Hoco C101A Single Port PD20W — це блок живлення для телефона, для планшета, для переносних і портативних пристроїв. Модель забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якнайдовше зберегти робочі параметри акумулятора та заповнення заряду за мінімальний час. У разі потреби його можна застосовувати й для інших приладів, головне — звертайте увагу на сумісність роз'ємів і потужність енергії.ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРИЧЧЧЯС джерелом енергії точно не виникне труднощів, потужність ЗУ Hoco C101A Single Port PD20W становить 20W. Разом із загальною силою струму 3000 mA (3A) це надає максимально швидке заряджання вашого смартфона.ОСОБЛИВОСТІ ПІД'ЄДНАННЯHoco C101A Single Port PD20W — це зарядний пристрій з 1 USB-C портом, під'єднати кабель і почати заповнення заряду можна дуже швидко.
Основні деталі комплектації та конструкції представленої моделі — це зарядний блок технологія швидкого заряджання, адаптер (без кабелю), адаптер з USB-C (Type-C) портом/амі,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | N28 Founder |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,48 ₴



