Hoco Y23 — спортивний смарт-годинник для контролю активності з функцією дзвінків, пилу та вологозахисту IP67, підтримкою підрахунку кроків, моніторингу сну, прогнозу погоди в режимі реального часу та інших функцій.Розумний годинник Hoco Y23 — сучасний пристрій, , яка створена для активних людей. Вони відстежують щоденні фізичні показники та дають змогу завжди залишатися на зв'язку завдяки функції приймання дзвінків. Також годинник має функцію моніторингу серцевого ритму, трекінг активності.Яскравий сенсорний дисплей і зручний інтерфейс допомагають легко керувати й переглядати дані.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:− допомагають стежити за пульсом під час тренувань та відпочинку;
− виконують функцію крокоміра, вважають спалені калорії та фізичну активність упродовж дня;
− гарантують надійний захист від пилу та бризок води.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 100 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Y23 Smart |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Kb |
| Розмір дисплею | 2.02" |
| Розміри | 50 × 40 × 15 мм |
| Спосіб зарядки | Бездротовий |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип живлення | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP67, крокомір, рахування калорій, мультиспортивний режим, моніторинг серцебиття, кров’яного тиску, рівня кисню в крові, Bluetooth-дзвінки тощо |
| Час роботи | До 7 днів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892,77 ₴


