HOCO Pure W112 — це стильні дротові навушники, що забезпечують високу якість звуку, зручність і функціональність. Обладнані 40 мм динаміками для чистого та насиченого звучання, а всеспрямований мікрофон гарантує чітке передавання голосу без спотворень.ЧИСНИЙ І СПРАВЖНИЙ ЗВУК40-мм динаміки забезпечують потужні баси та чисті високі частоти, даючи змогу зануритися в атмосферу гри або насолодитися музикою без спотворень.ГИБКИЙ МІКРОФОН З ПОВАРОТОМ 270° Всеспрямований мікрофон із можливістю регулювання положення дає змогу налаштувати його так, як зручно користувачеві. Це забезпечує якісне передавання голосу без сторонніх шумів.СУМІСТНІСТЬ З РОЗМІШНИми УСТРІЙНИМИ Навушники під'єднуються через стандартний роз'єм 3,5 мм, а в комплекті йде адаптер для ПК і ноутбуків із роздільними аудіовходами.КОМФОРТ ПРИ ТРИВАРИМ ВИКОРИСТАНИДІЛЯ конструкція, м'які амбушури та зручне наголов'я дають змогу використовувати навушники впродовж тривалого часу без дискомфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Накладні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імпеданс (опір) | 32 Ом |
| Вага | 172 г |
| Довжина: | 1.8 м |
| Кабель | Вбудований у корпус навушників |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель навушників | W112 Pure |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Гнучкий мікрофон із поворотом 270° |
| Розміри | 190×166×68,8 мм |
| Колір | Black |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
| Чутливість | 105 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439,53 ₴







