Тепер ви можете зручно заряджати свої пристрої, хай де ви будете. Power bank Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 20000mAh 65W Blue(With Simple Series Charging Cable USB to Type-C 3 A 0.3 m Black) підтримує різні протоколи швидкого накопичення та працює з потужністю до 22.5 Вт. Він обладнаний цифровим дисплеєм і досить легкий і компактний, щоб супроводжувати вас практично скрізь, навіть у літаку.Оцініть, як швидко ваші пристрої можуть бути готові до роботи. Power bank підтримує протоколи швидкого спорядження, як-от Huawei 5A SCP, PD 20W, PD 18W, PD3.0, QC 3.0, FCP і AFC. Це означає, що він може збільшити Huawei P30 до 60% і iPhone 13 до 50% приблизно за 30 хвилин. Він також може живити ноутбуки та просто зарядити старі пристрої за короткий час.БІЛЬКА ЄМНІСТЬ пристрою становить 20 000 мА·год. Це означає, що з його допомогою ви можете зарядити iPhone 13 або 12 приблизно 4 рази, а Huawei Mate 40 — приблизно 3 раз. Щоб повернути павербанк до повної потужності, не потрібно багато часу. Пристрій підтримує двостороннє заряджання PD 3.0 + QC 3.0, тому ви зможете зарядити його до 100% лише за 4-5 годин.ШИРОКАЯ СУМІСТНІСТЬ Зовнішнє джерело живлення дає змогу заряджати безліч різних пристроїв, наприклад, смартфони Samsung, Xiaomi, Huawei и iPhone. Він також обладнаний кількома портами: має 2 вбудовані вихідних порти USB, вхідний порт Lightning, вхідний порт micro USB і вхідний/вихідний порт USB-C.ВСТОВАНИЙ ДИСПЛЕЙ Невеликий цифровий світлодіодний екран спрощує використання пристрою і забезпечує зручний доступ до важливої інформації. З його допомогою можна швидко перевірити відсоток сили батареї, а також напругу та струм у реальному часі.БЕЗПЕКА ВИКОРИСТАННЯМеталічний корпус не тільки надає пристрою елегантного вигляду, але й надзвичайно міцний. Power bank захищений від переспрямовування, перенапруги, перевантаження струмом і короткого замикання. Він також автоматично регулює силу струму, що подається на пристрій, щоб захистити його від перегрівання. До того ж запатентована Baseus технологія BPS забезпечує ще більшу безпеку використання.ЛЕГКИЙ І ЗРУЧНИЙ Неспостерігаючи на свої величезні можливості, павербанк дуже малий і легкий. Ви можете легко помістити його в сумочку або навіть у кишеню. Він також відповідає міжнародним авіаційним стандартам, що означає, що ви можете взяти його із собою в літак. Неважливо, куди ви поїдете — мобільна батарея Baseus Adaman забезпечить енергією ваші пристрої практично скрізь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 450 г |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | 2 × USB + USB TypeC |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | PR144 |
| Потужність | 65 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 154×65×27 мм |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0; Power Delivery 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268,41 ₴







