
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN6 Pro Fast Charger 2C+2U 65W EU Star Purple(With:Mini White Cable Type-C to Type-C
1 367,68 ₴
- Немає в наявності
- Код: P10162701533-00
+380 (63) 388-52-38
Мережевий адаптер Baseus GaN6 Pro 65 W 2 USB + 2 Type-C — це нове покоління високопродуктивних зарядних пристроїв на основі напівпровідників нітриду галію GaN. Використання нових матеріалів дало змогу зменшити вагу та габарити зарядного пристрою, не жертвуючи водночас продуктивністю.Зарядка для телефона Baseus GaN6 Pro 65 W 2USB+2Type-C має чотири порти: два USB-A і два USB-C. Його загальна вихідна потужність становить 65 Вт. Потужна зарядка Baseus підтримує стандарти швидкого заряджання, як-от: Power Delivery PD3.0, Quick Charge, AFC, Huawei Super Charge.Інтелектуальний настінний блок живлення Baseus призначений для роботи з більшістю популярних пристроїв із живленням від USB, як-от ноутбуки, планшети, iPhone, iPad, телефони Android тощо. Під час використання зарядного пристрою пристрої постійно передають йому інформацію про стан акумулятора — аналізуючи її, зарядний пристрій регулює потужність, змінюючи напругу та силу струму.Швидке мережевий зарядний пристрій Baseus GaN6 Pro 65W 2 USB + 2 Type-C обладнано низкою функцій безпеки. Додатковою перевагою є те, що його можна використовувати в усьому світі — можна під'єднувати потужну зарядку Baseus до всіх розеток 100-240 В. До комплекту входить додатковий кабель USB-C — USB-C завдовжки 1 м і потужністю 100 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | GaN6 Pro |
| Колір | Star-Purple |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367,68 ₴








