Портативна колонка BOROFONE BR6 Miraculous sports wireless speaker Black — модель з яскравим дизайном і реалістичним звуком, що передає всі нюанси музичних композицій.Благодари ємною батареєю, акустика здатна працювати в безперервному режимі до 2 годин. Захищений від бризок води, корпус виготовлений із високоякісного пластику, велика площа його поверхні виготовлена в текстильній обшивці. Є можливість прикріпити шнурок, що дасть змогу із легкістю брати колонку із собою на прогулянки. На верхній панелі пристрою розташовані кнопки керування, на бічній частині корпусу — прикриті заглушкою роз'єми MicroUSB і AUX, порт USB, слот для карток пам'яті, мікрофон. Модель також обладнана Bluetooth-го версії 5.0 і FM=приймачем. Аксесуар комплектується кабелями Micro-USB і AUX.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Вага | 280 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель колонки | BR6 Miraculous sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 126 × 90 × 89 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 1.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399,29 ₴


