
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Micro) 10.5W Black
80,92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474702135
+380 (63) 388-52-38
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set — класичний зарядний пристрій з одним вихідним портом формату USB-A і кабелем MicroUSB.
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA20A має стабільні показники потужності, що забезпечує досить швидке заряджання пристрою та мінімізує можливі пошкодження. Порт надійно зафіксований у гнізді пристрою, розрахований на тривалу роботу, сумісний із будь-яким кабелем і дає змогу заряджати будь-який мобільний пристрій за умови використання відповідного кабелю. Під час використання кабелю з комплекту можна заряджати пристрої з роз'ємом MicroUSB.1. Вхідна напруга/сила струму: 240V/0.3A.
2. Вихідна напруга/сила струму: 5V/2.1A Макс.
3. Вилка євростандарту.
4. Матеріал: вогнетривкий матеріал ABS + PC.
5. Кілька рівнів захисту, інтелектуальна ідентифікаційна мікросхема, захист від коливань напруги.
6. Розміри: 79*38*24 мм. Вага комплекту становить 28 грамів.
7. Прекрасно впорається з заряджанням смартфонів, планшетів та інших ґаджетів, які не потребують вищої вихідної напруги (смарт-годинник, електронні читалки тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28 |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 10.5 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | MicroUSB |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80,92 ₴
