Бездротові навушники BOROFONE BW81 подарують вам незабутній досвід прослуховування музики та спілкування. Ці стильні навушники прекрасно доповнять ваш образ і стануть чудовим аксесуаром для повсякденного використання, надаючи незрівнянну якість звуку та гарантуючи свободу руху без дротів. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку: навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Вибираючи BOROFONE BW81, ви отримуєте не тільки якісний звук, але й сучасний аксесуар, який підкреслить ваш стиль. Ці навушники створені для людей, які цінують комфорт і високу якість.ОСОБЛИНОСТІ БЕЗДРОТНИХ НАУШНИКІВ BOROFONE BW81:• Завдяки підтримці Bluetooth 5.4 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентне якість зв'язку.
• Високоякісне звучання для справжніх меломанів.
• Компактний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
• Вбудований мікрофон забезпечує чітке спілкування під час викликів у режимі hands-free, що робить навушники ідеальними для зайнятих користувачів.
• Сенсорне керування дає змогу перемикатися між треками, викликати голосового помічника, приймати виклики, підтримує технологію перемикання «відомий-відомий».
• Працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
• Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
• Кейс для навушників не тільки захищає і заряджає їх, а й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який зображає рівень заряду.*Функція скидання Reset під час натискання та утримання кнопки не підтримується.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 45 |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель навушників | BW81 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | LED індикація |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 54.2 × 46.2 × 21.4 мм |
| Колір | white |
| Час роботи, год | 4 роки |
| Частотний діапазон | 2.4 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 318,82 ₴









