KC600 від компанії Kingston — це твердотільний накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності та функціональності системи. Він вирізняється безпрецедентно малим часом початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження й передавання даних. Накопичувач постачається в 2,5-дюймовому форм-факторі й обладнаний інтерфейсом SATA 3.0 зі зворотною сумісністю. У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакета безпеки, який містить 256-бітне апаратне шифрування AES, TCG Opal і eDrive. Накопичувач вирізняється швидкістю читання/записування до 550/520 МБ/с і дає змогу ефективно зберігати дані. Він постачається в пакетному комплекті, який забезпечує все необхідне для безперебійного та простого встановлення та модернізації в настільному комп'ютері "ютері та ноутбуці. Містить тільки накопичувач, до комплекту не входить програмне забезпечення для клонування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | KC600 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 293,40 ₴

