AS350X — це новітній твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління й забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу домогтися швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.ОТ.ЧНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДАВисокошвидкісний доступ AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми займе лише кілька секунд.Благодаря програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан дисків без додаткових витрат.ВИСКА ПРОДУКТИВНІСТЬ І НАДІЙНІСТЬAS350X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігається навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350X |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928,59 ₴



