Apacer AS350 256GB 2.5" 7 mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передавання 6 Гбіт/с, що дає змогу досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.НОМЕРЩЕНА ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП'ЮТЕРАЗавантаження та виконання програми на комп'ютері відбуватиметься лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.ВИЛИКОЛЕПНА ПРОДУКТИКНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЬ І СТАБІЛЬНІСТЬЮAS350 має тривалий термін експлуатації з поліпшеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 180 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Розміри | 100 × 69.85 × 6.9 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928,59 ₴




