Це ідеальний за бюджетом вибір для геймерів-початківців. Швидкість доступу у 20 разів швидша, ніж у звичайного жорсткого диска. AS350 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання/записування становить 560/540 МБ/с. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. AS350 має розширений термін експлуатації з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання. Переваги: Швидкість читання до 560 МБ/с. Швидкість записування до 540 МБ/с. Підтримка SMART/NCQ/ECC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 540 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | Apacer AS350 1 |
| Розміри | 100.5 х 52.4 х 8.95 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 721,21 ₴


