Уже набридло постійно чекати десятками секунд, а то й хвилинами відкриття програм і завантаження файлів на комп'ютері? Внутрішній SSD-диск допоможе вам оптимізувати та прокачати навіть старий ноутбук або ПК.
Внутрішній накопичувач Patriot P210 128 GB 2.5" 7 mm SATAIII 3D QLC є ідеальним рішенням для повсякденних завдань.
Створено для збільшення швидкості й оптимальної роботи комп'ютера. Забезпечує максимальну швидкість читання до 530 МБ/сек і швидкість запису до 350 МБ/сек для блискавичного доступу та завантаження великих файлів і програм.
Форм-фактор 2.5" не обмежує використання цього SSD у ноутбуках і нетбуках.
Низький рівень споживання енергії збільшить час роботи від батареї, а відсутність обертових частин забезпечує нульовий рівень шуму.Характеристики SSD Patriot P210:• Новітній контролер SATA 3
• 2,5-дюймовий SATA 3 назад сумісний з SATA 2
• Підтримка S.M.A.R.T — контроль внутрішньої інформації диска.
• Підтримується команда TRIM
• Робоча температура: 0 ~ 70°C
• Послідовне читання (ATTO): до 450 МБ/
• Послідовне записування (ATTO): до 350 МБ/с
• Підтримка операційної системи: Windows® 7*/8.0*/8.1/10
• (TBW) гарантований обсяг записування на SSD: 60 ТБ.SSD Patriot P210 128 GB 2.5" 7mm SATAIII 3D QLC — це простий, якісний і надійний внутрішній твердотілий накопичувач, який у кілька разів зможе прискорити роботу вашого ноутбука або ПК. Легко монтується й довго працює. Маст хїв для повсякденної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 350 |
| Максимальна швидкість читання | до 450 Mb/s |
| Модель SSD | P210 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 800 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578,82 ₴


