Розміри: L184, Ø24 мм
Додаткові характеристики: Характер зображення змінюється при повороті насадки. Довжина хвилі 450nm. Фіксований фокус. Алюміній корпус. Клас ІІІ. Робоча напруга DC(постійного струму) 3. 7-7. 4V. Робочий діапазон температури 15?-35?.
Комплектація: лазер, 5 насадок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, коробка
Живлення: 2 x ак. Li-ion 16340 1200mAh 3. 7V SD
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 1
Тип пристрою: Лазерна указка
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
Наявність лазера: синій
Кількість насадок: 5
Додаткові характеристики: Характер зображення змінюється при повороті насадки. Довжина хвилі 450nm. Фіксований фокус. Алюміній корпус. Клас ІІІ. Робоча напруга DC(постійного струму) 3. 7-7. 4V. Робочий діапазон температури 15?-35?.
Комплектація: лазер, 5 насадок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, коробка
Живлення: 2 x ак. Li-ion 16340 1200mAh 3. 7V SD
Матеріал: Метал
Тип живлення: акумуляторний
Функція Power Bank: Ні
Кількість режимів роботи: 1
Тип пристрою: Лазерна указка
Зарядний пристрій 12V: Ні
Оптичний зум: Ні
Наявність лазера: синій
Кількість насадок: 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2543 |
| Внимание | Фабрика виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію (бренд акумуляторів може відрізнятися залежно від постачання) |
| Додаткові характеристики | Характер зображення змінюється під час повороту насадки. Довжина хвилі 450nm. Фіксований фокус. Корпус алюміній. Клас III. Робоча напруга DC (постійного струму) 3. 7-7. 4V. Робочий діапазон температури 15?-35?. |
| Одиниць у пакованні | 1 |
| Зарядний устрво | 220V |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Комплектація | лазер, 5 насадок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, коробка |
| Наявність лазера | синій |
| Оптичний зум | Немає |
| Живлення | 2 x ак. Li-ion 16340 1200mAh 3.7V SD |
| Розміри | L184,?24 мм |
| Тип живлення | акумуляторний |
| Тип пристрою | Лазерна указка |
| Функція Power Bank | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 308,87 ₴





