Накладний датчик руху
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2-4 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/300W |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <3-2000Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Відстань виявлення | 6м(max 24C°) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення | 120° горизонталь, 360° вертикаль |
| Колір | Білий |
| Елементи живлення | 230V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴

