Датчик руху Feron LX39/SEN11 білий
Датчик руху Feron LX39/SEN11 — надійний пристрій, який допомагає забезпечити безпеку та зручність в освітленні. Цей білий датчик руху спрацьовує автоматично у разі виявлення руху в зоні його дії, що робить його ідеальним рішенням для використання в різних приміщеннях.
Його простий і ефективний дизайн дає змогу легко та недорого забезпечити додатковий рівень безпеки та комфорту в будь-якому приміщенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 0.5-3.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/300W |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <3Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Відстань виявлення | 12м(max 24C°) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Кут виявлення | 180° |
| Колір | Білий |
| Елементи живлення | 230V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 326 ₴
